
Witaj!
Niezmiernie cieszymy się, że wybrałeś właśnie nasze produkty. Jeśli jeszcze się wahasz, pozwól nam rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.
Produkcją toreb i plecaków zajmujemy się od ponad 30 lat. Przez ten czas stale ulepszaliśmy nasze wyroby, by teraz dzięki zdobytemu doświadczeniu zaproponować Ci bezkonkurencyjną jakość w najlepszych cenach.
Nie wierzysz? Zobacz, co jesteśmy Ci w stanie zaoferować.








1. DWIE KOMORY z wygodnym ,szerokim dostępem do środka - pozwala na wygodne i bezproblemowe pakowanie nawet dużych przedmiotów. Bo liczy się wygoda.
2. Doskonałe, grube suwaki - zamki błyskawiczne #10mm są gwarancją pewnego i płynnego otwierania plecaka . Bo liczy się solidność.
3. Szelki regulowane, profilowane, w kształcie litery S, dobrze przylegające do ramion, zwiększają stabilność plecaka. Tył plecaka wypełniony jest pianką o grubości 8 mm, która zwiększa komfort użytkowania oraz zabezpiecza plecy użytkownika.. Bo liczy się komfort.
4. poręczny organizer w mniejszej komorze. Można w nim ułożyć długopisy oraz inne przybory .Bo liczy się funkcjonalność.
Sam widzisz - nie proponujemy Ci plecaka na jeden sezon, ale produkt, który będzie służył Ci wiele lat.
Gwarancją tego są używane przez nas materiały i technologie produkcji. Do wyrobu naszych toreb i plecaków używamy w pełni ekologicznego materiału polskiej produkcji Eco-Dura - odpornego na przetarcia i rozerwania. Aby nasze produkty były jeszcze wytrzymalsze, zastosowaliśmy dodatki z tkaniny Rip-Stop - specjalnie wzmocnionej odmiany materiału, który łatwo poznasz po charakterystycznej fakturze - gęstej siateczce mocnych włókien.
Opiankowane plecy zagwarantują, że plecak zawsze zachowa swój oryginalny kształt oraz ochroni wszystkie przenoszone w niej rzeczy.
Całości dopełniają monstrualne metalowe suwaki, grube aż na 10mm.
Teraz już widzisz, że oferujemy Ci produkt o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny i nie staramy się niczego przed Tobą ukryć.
Zastanówmy się teraz wspólnie, do czego przyda Ci się nasz plecak:
Model ten, to super plecak miejski przeznaczony dla młodzieży. Doskonale nadaje się do szkoły, na studia ,na krótkie wycieczki oraz zajęcia sportowe. Bardzo dobrze zorganizowany plecak.
- 2 duże komory
- Poręczny organizer w mniejszej komorze. Można w nim ułożyć długopisy oraz inne przybory
- Dodatkowa kieszonka z przodu plecaka zamykana na zamek błyskawiczny.
- Tył plecaka wypełniony jest pianką o grubości 8 mm, która zwiększa komfort użytkowania oraz zabezpiecza plecy użytkownika
- Szelki wzmocnione pianką 8mm, regulowane, profilowane, w kształcie litery S z tkaniną AIRMESH zapobiegającą poceniu. Szelki dobrze przylegają do ramion, zwiększając stabilność plecaka .
- Dla bezpieczeństwa szczególnie w nocy, na szelce i z przodu plecaka naszyta taśma odblaskowa. .
- Wygodna , opiankowana rączka do przenoszenia plecaka w ręku.
Wygodny i praktyczny plecak . Doskonale nadaje się do szkoły, na studia, na krótkie wycieczki oraz zajęcia sportowe. Model ten posiada 2 komory , co gwarantuje nam, że zmieścimy w nim wszystko co jest nam niezbędne.!!!
!Wykonana jest z wodoodpornej tkaniny eco-dura i RIP-STOP- odpornej na przetarcia i rozerwanie. . Nowoczesne wzornictwo oraz stonowane kolory sprawiają, ze model ten wybierany jest przez ludzi, ceniących wygodę i elegancje. WYROB ESTETYCZNIE WYKONANY WSZYSTKIE SZWY WEWNETRZNE LAMOWANE.


  |